Anarchistická federace

Filtry: DIY, Ekologie, Z domova

Vlády zbrojí a J.M.Z. vaří

V České Třebové proběhlo 8. a 22. prosince další rozdávání jídla lidem bez přístřeší. Místní kolektiv Jídlo místo zbraní se rozrostl o další aktivistky a dvakrát do měsíce uspořádal piknik před vlakovým nádražím. 8. prosince mezi nás přišli pouze dva strávníci. Podávala se… (více)

JMZ Česká Třebová obnovuje aktivity

S několika lidmi z České Třebové a okolí, jsme se rozhodli vzkřísit aktivity místní skupiny Jídlo místo zbraní! a pravidelně vyjadřovat solidaritu spoluobčanům bez přístřeší v podobě rozdávání jídla, ošacení a psychické podpory. První rozdávání jídla proběhne 8. 12. 2007 v České Třebové… (více)

Horký guláš v České Třebové

Při příležitosti prvního ročníku Globálního dne Food Not Bombs, v neděli 11. 11. 2007, navařili aktivistky a aktivasta pro sociálně slabší spoluobčany velkou várnici horkého veganského gulášku... Gulášek byl podáván i za nepřízně počasí od 13 do 15… (více)

Vznikla nová skupina Jídlo místo zbraní Kolín

Počátkem prosince vznikla nová skupina Jídlo místo zbraní (Food not bombs) Kolín při ČSAF, na které se podílejí anarchisté a aktivisté z Kutnohorska a Kolínska. Programové prohlášení kolektivu FNB Kolín:Jídlo místo zbraní (FNB) je novou iniciativou ČSAF a dalších aktivistů z Kolínska. Jídlo místo… (více)

Setkání s členem Food Not Bombs – San Francisco

Pod názvem převzatým z populárního hesla protiválečných demonstrací „Vyhoďte Bushe, neshazujte bomby“, proběhlo 27. října v pražském infocentru Krtkova kolona setkání s Keithem McHenrym, členem a na počátku osmdesátých let jedním ze zakladatelů iniciativy Food Not Bombs (Jídlo místo zbraní), volné platformy pro skupiny… (více)

Stránkování

 

Píšou jinde

Podporujeme