Anarchistická federace

Filtry: DIY (18)

Antifa reklama v Petržalke

Celé 130-tisícové bratislavské sídlisko Petržalka bolo v poslednom čase naozaj husto vyzdobené dobre viditeľnými a miestami recesistickými graffiti ako napríklad "ANTIFA HOBBY", "ANTIFA NAD ZLATO", "VYHOĎ FAŠISTU Z OKNA!", "ANTIFA NÁS BAVÍ", "ANTIFA JE SUPER"... Neznámym sprejerom prajeme do budúcnosti ešte veľa kreativity… (více)

Setkání s členem Food Not Bombs – San Francisco

Pod názvem převzatým z populárního hesla protiválečných demonstrací „Vyhoďte Bushe, neshazujte bomby“, proběhlo 27. října v pražském infocentru Krtkova kolona setkání s Keithem McHenrym, členem a na počátku osmdesátých let jedním ze zakladatelů iniciativy Food Not Bombs (Jídlo místo zbraní), volné platformy pro skupiny… (více)

Craiova, Rumunsko: Anarchistická scéna

Craiova Anarcho Front (C.A.F.) je iniciativa mladých lidí, chlapců a dívek, jejichž počet je bohužel ovlivněn sociálními a politickými podmínkami v Rumunsku. C.A.F. vznikla v roce 1997 ze zbytků zaniklého "Underground Movement“ na základě potřeby akce a radikálního hnutí… (více)

Zlín: JÍDLO MÍSTO ZBRANÍ!

Každý první pátek v měsíci (začínáme 7.2.) bude místní skupina NESEHNUTÍ Zlín zadarmo rozdávat teplé jídlo potřebným, tzn. lidem žijícím na ulici. Místo: Zlín-autobus. nádraží Termín: Každý první pátek v měsíci od 12:00-15:00 Jídlo místo zbraní (FOOD NOT BOMBS) je volné… (více)

Blava - Street Party 3

Pre vsetkych nedockavcov dobra sprava - 3. streetparty bude, a to v sobotu, 14. septembra. Tentoraz striktne zamerana na jednu vysostne aktualnu temu - NATO. Vsetky dolezite informacie sa dozvetie z webu kolektivu www.streetparty.sk (coskoro bude aktualizovany, zatial je z minuleho roka)… (více)

Stránkování

 

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme