Анархистская федерация

Скоро


Critical Readings: The Murray Bookchin Reader (2)

17. 10. 2019, Praha
In this meeting we will present and discuss chapters 3 and 4 of 'The Murray Bookchin Reader, of Murray Bookchin: 'Oranigc Society' and 'The Legacy of Domination'.

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha
Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu.

Lidovka na Iniciativu Za barem

26. 10. 2019, Praha
Klasická sobotní lidovka, kde se můžete dozvědět více o nově vzniklé skupině Za barem, dobře se najíst a přispět na zajímavý projekt.

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha
Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears.

Lidovka na Salé: Plněný bramborový knedlíky (na novej projektor)

2. 11. 2019, Praha
Bramborový knedlíky plněný směsí s uzeným tofu, se zelím bílým i červeným/špenátem a posypané cibulkou s robi. Polívečka a dezert. A za to všechno se složíme na novej projektor.

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha
TBA you can contact us!
Aktuální číslo měsíčníku A3

Ближайшие мероприятия:

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha

Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu. …(Больше)

IAF/ИФА/IFA - Интернационал Анархистских Федераций
Сайт издательства Анархистской федерации

Что пишут на других сайтах

Поддерживаем

Lidovka na Salé: Plněný bramborový knedlíky (na novej projektor)

2. 11. 2019, Praha

Bramborový knedlíky plněný směsí s uzeným tofu, se zelím bílým i červeným/špenátem a posypané cibulkou s robi. Polívečka a dezert. A za to všechno se složíme na novej projektor. …(Больше)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(Больше)