Dopis od asturijského horníka
Překlad dopisu od bývalého horníka ze španělské Asturie, kde byli jeho kolegové několik týdnů ve stávce, jejíž pozadí se snaží vysvětlit. (+FOTOGRAFIE) (více)
Překlad dopisu od bývalého horníka ze španělské Asturie, kde byli jeho kolegové několik týdnů ve stávce, jejíž pozadí se snaží vysvětlit. (+FOTOGRAFIE) (více)
Hnutí Occupy je aktivní i v Itálii. V městě Pisa obsadili nedávno jeho aktivisté roky nevyužívané sportovní centrum. (+VIDEO) (více)
Katolická církev vede kampaň proti potratům tak, že je staví na roveň holocaustu. Navazuje tím na svou tradici vynucovat si svoji verzi morálky zastrašováním a veřejně pranýřovat ty, kteří ji nepřijmou. (více)
Novinky z bojů asturijských a leónských havířů proti vládním škrtům. Nová videa a fotografie z nočního pochodu havířů. (více)
Praha, 19. června 2012 (více)
Ve Španělsku se postavili asturijští havíři proti vládním škrtům – se zakrytými obličeji staví barikády a bojují s policií. (+ VIDEA a FOTKY) (více)
Po několika letech se neonacisté rozhodli opět uspořádat velký pochod Hamburkem s „občanským“ podtitulem Budoucnost pro Německo (Zukunft fuer Deutschland). Několik set se jich sešlo 2. června 2012 ve čtvrti Wansbek, odkud měli naplánovaný svůj pochod. Cestu jim mělo proklestit na 4.000… (více)
Neonacistická bojůvka ze Zlatého úsvitu pronikla do domu egyptských rybářů v dělnické čtvrti Perama a jednoho těžce zranila. Jak jsme již informovali ZDE, slavila řecká neonacistická strana Zlatý úsvit úspěch, když se jí podařilo dostat se sedmi… (více)
Michael Albert představuje model participativní ekonomie. (více)
Dva dny plné hudby, promítání, přednášek... k 30. výročí založení AFA …(více)
Hlasitý pochod centrem Prahy. …(více)
15. - 17. 5. 2026, Rohozná u Jihlavy
18. ročník Fotbalu proti rasismu. …(více)
Anarchistický bookfair …(více)
Kurdové nejsou k pronájmu. Proč si v souvislosti s invazí do Íránu klademe špatné otázky?
denikalarm.cz 15.3.2026Zlato z genocidy, novodobé otroctví a americké základny. Co přesně obhajují influenceři v Dubaji?
denikalarm.cz 12.3.2026Útok na Írán ukázal, že největší bezpečnostní hrozbou pro celý svět jsou USA a Izrael
denikalarm.cz 2.3.2026Smrt Quentina Deranqua otřásla Francií a otevřela mnoho otázek, které tíží francouzskou společnost
denikalarm.cz 24.2.2026