Анархистская федерация

Existenční večírek na téma „reakční rejdy“

Pozvánka na tradiční debatu u příležitosti vydání dalšího čísla anarchistické revue Existence.

Existenční večírek

Ve středu 11. dubna 2018
Od 19.00
Infocentrum Salé (Orebitská 14, Praha 3 – Žižkov)

Nakladatelství AF zve u příležitosti vydání dalšího čísla anarchistické revue Existence na diskusní posezení v infocentru Salé.

V souvislosti s hlavním tématem „reakční rejdy“ bychom rádi diskutovali o tom, co vede neprivilegované k tomu, aby jednali proti vlastním zájmům tím, že se přiklánějí k falešným alternativám, které jsou jen trochu odlišnou obdobou dosavadního kapitalistického pořádku. A co se za těmito reakčními „alternativami“ skrývá? A jaké bude téma dalšího čísla?

I vaše názory, postřehy a nápady pomáhají formovat obsah, podobu a distribuci anarchistického časopisu, který začal znovu vycházet jako čtvrtletník v roce 2010.

Nové číslo Existence, stejně jako ta starší, bude na místě k dispozici (i k odběru pro potřeby další distribuce).

Od 18.30 proběhne společná večeře.


Что пишут на других сайтах

Ссылки

Za Prahu!

15. - 17. 5. 2026, Praha

Festival práva na město. …(Больше)

78 let Nakby

17. 5. 2026, Praha

Solidární pochod centrem Prahy. …(Больше)

Otevřené setkání svazu Priama akcia

19. 5. 2026, Brno

Otevřené setkání. …(Больше)

Anarchistický festival knihy

23. 5. 2026, Praha

Anarchistický bookfair …(Больше)

Benefiční koncert - židovský hlas pro Palestinu

2. 6. 2026, Praha

Benefiční koncert. …(Больше)