Anarchistická federace

Black books

Na Klinice se schyluje k otevření nového anarchistického infoshopu. 21. ledna se můžete zúčastnit otvírací párty.

leták

Co je Černá kniha (Black books)?

Má být především svobodným místem, kde by se každý měl cítit bezpečně. Protože víme, že bezpečný prostor ve světě založeném na vyloučení a nadvládě je jen iluze, chceme se zaměřit na témata a aktivity směřující k horizontálně uspořádané společnosti. V infoshopu můžete najít zajímavé knihy, časopisy, brožury, ziny apod. z různých oblastí. Černá kniha je místo pro přednášky, workshopy, promítání, diskuse, ale i pro setkávání se. Na programu se může podílet každý.

„Anarchistický infoshop“ neznamená uzavřený prostor pro anarchistky a anarchisty, ale místo, ve kterém je rozdílnost vítaná. Co zde vítáno rozhodně není, jsou jakékoliv projevy rasismu, sexismu, homofobie, transfobie, kolonialismu a jiných forem útlaku. Chceme začít tím, že si představíme svět jinak.

Najdete nás v prostorách autonomního sociálního centra Klinika v Praze na Žižkově, v Jeseniově 30.

Náš web: http://blackbooks.451.cz/

Open party

Tímto zveme všechny na otvírací večírek infoshopu Black books, který se bude konat 21. ledna v kavárně na Klinice.

Začne se v 17.00 veganskou večeří, bude pokračovat přednáškami „Reflexe squatingu a sociálních bojů na Balkáně a dále“ a „Zevrubně o situaci a případu vězněných anarchistů obviněných z bankovních loupeží“, následovat bude koncert a na něj naváže queer dance party.


Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme