Rave-In For Gaza
Benefice pro civilní rodiny v Gaze …(více)
Další soud s anarchisty proběhne 20. října v chorvatské Rijece. Vyjádřeme jim symbolickou podporu.
Zorana a Eugen, kamarádi z chorvatské organizace MASA (Mreža anarhosindikalista i anarhosindikalistkinja – Síť anarchosyndikalistů), členky Internacionály anarchistických federací, čelí státní represi za své angažmá v rámci lidových protestů proti privatizaci soukromého sektoru, které se v Chorvatsku odehrály v roce 2013. Jde o další případ kriminalizace sociálních protestů a zastrašování těch, kteří měli odvahu jednat.
Poslední soudní slyšení tohoto případu se odehraje už čtvrtek, 20. 10. v Rijece.
Vyzýváme k symbolickému vyjádření solidarity: Udělejte fotku (podobnou, jako vidíte dole na obrázku) a pošlete ji pokud možno ještě předtím, než čtvrteční soud začne.
Proti soudní a policejní represi vůči anarchistům!

Informace o případu zde:
Benefice pro civilní rodiny v Gaze …(více)
Bazar …(více)
Demonstrace …(více)
Koncert …(více)
Rok největší evropské revolty současnosti. Srbsko se připravuje na výročí tragédie v Novém Sadu
denikalarm.cz 31.10.2025Fízlem ve vlastních řadách? Mezi strachem z veřejného lynče a touhou po spravedlnosti
druhasmena.cz 30.10.2025„Fašismus nepřichází v uniformě, ale v saku ministra.“ Brno se postavilo na odpor proti Macinkovi
denikalarm.cz 26.10.2025„Macinku nechceme!“ Tisíce lidí protestovaly před Pražským hradem proti Motoristům
denikalarm.cz 20.10.2025