Anarchistická federace

Diskuse: Jak proti náckům? Debata po N.Bydžově

Praha, 17. března 2011

Demonstrace v Novém Bydžově minulý víkend ukázaly, že neonacistická scéna se opět pokouší obsadit naše ulice. Jak je možné se jim postavit a ukázat jim, že patří na dějinné smetiště? Možností je několik, probereme možné varianty, jak se na neonacistické provokace připravit.

Zároveň chceme setkání využít pro navázaní či zprostředkování kontaktů mezi zraněnými či jinak poškozenými policejním zásahem a případně se koordinovaně dohodnout na dalším postupu.

čtvrtek 17.3.
od 20:00
klub Cross - kavárna 1. patro

http://www.crossclub.cz/
http://fnf.cz

leták
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha

Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu. …(více)

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha

Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)