Anarchistická federace

Diskuse: Jak proti náckům? Debata po N.Bydžově

Praha, 17. března 2011

Demonstrace v Novém Bydžově minulý víkend ukázaly, že neonacistická scéna se opět pokouší obsadit naše ulice. Jak je možné se jim postavit a ukázat jim, že patří na dějinné smetiště? Možností je několik, probereme možné varianty, jak se na neonacistické provokace připravit.

Zároveň chceme setkání využít pro navázaní či zprostředkování kontaktů mezi zraněnými či jinak poškozenými policejním zásahem a případně se koordinovaně dohodnout na dalším postupu.

čtvrtek 17.3.
od 20:00
klub Cross - kavárna 1. patro

http://www.crossclub.cz/
http://fnf.cz

leták
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Rave4Rojava ★ benefiční after-party

29. 11. 2019, Praha

Benefiční after-party po stávce #FridaysForFuture 29. 11. Vstupné dobrovolné, všechny vybrané peníze budou poslány Kurdskému červenému půlměsíci / Heyva Sor a Kurdistanê e.V. Akci pořádá platforma Výbor na obranu revoluce v Rojavě. #Riseup4Rojava ★★★ VÍCE INFO BRZY …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)