Anarchistická federace

Druhý černorůžový večer

Praha, 1. února 2011

Druhý černorůžový večer na téma sexuální násilí mezi námi (přednáška a diskuze)

kavárna klubu Cross
1.2.2011, 19:00

Přednáška a diskuze se zabývá sexuálním násilím tak, jak se odehrává mezi námi, mezi našimi blízkými, přáteli, a tak, jak se nás dotýká. Snaží se především interaktivně pracovat s našimi vlastními postoji a názory a klade si za úkol vytvořit prostor pro diskuzi a práci nad nimi. Zabývá se nejenom základním vymezením pojmů, tím, co sexuální násilí je a není, ale také souhlasem, možnými formami sebeobrany a tím, jak můžeme pomoci přeživším (tedy lidem ve svém okolí, které a kteří se s nějakou formou sexuálního násilí setkaly/i). Přednáška s diskuzí je především zaměřena na naše komunity a blízké okolí, na to, že i v nich se vyskytuje sexuální násilí, a na to, jak se s ním můžeme vyrovnávat. Chceme zdůraznit také to, jak a proč je tolik důležité o tomto tématu mluvit a pracovat s ním.

Kvůli citlivosti tématu bychom chtěli/y upozornit, že po začátku workshopu už nebude možné později přijít a připojit se. Pokud se tedy chcete zúčastnit, přijďte prosím včas.
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Benefiční odpoledne za Kliniku

26. 4. 2019, Brno

Připravili jsme si pro vás promítání, tetovací workshop a benefiční tetovačky s tématickými motivy od skvělé Elišky JEN SEN Tattoo! V průběhu celého podvečera navíc bude Bajkazyl plný veganských chálek. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Spring Zine Party vol. II

4. 5. 2019, Praha

DIY zine fest / bands / vgn food / bar / skate / čítárna …(více)

Benefiční bazar pro Kliniku

11. 5. 2019, Praha

Na sobotu 11. května svoláváme k účasti na benefiční akci na podporu kolektivu autonomního sociálního centra Klinika. Zaplníme prostor Studia Paměť různým second hand / recyklovaným zbožím: oblečení, květiny, LP desky, vetešnictví, autorská tvorba. Primárním motivem je věnovat výtěžek na podporu kolektivu. Přijďte si k nám pořídit nějaké pěkné kousky za dobrovolný příspěvek a podpořte tím dobrou věc. …(více)

Anarchist Bookfair

18. 5. 2019, Praha

7. ročník pražského anarchistického festivalu knihy …(více)

Jarní bezpeněžní zóna

25. 5. 2019, Plzeň

"Dej co nepotřebuješ, vezmi co se hodí“. Chystáte-li se na BZ přijít, projděte svou domácnost a vezměte s sebou věci, které nepoužíváte, ale jiní by je mohli plnohodnotně užívat. …(více)

Klimakemp Limity jsme my 2019

1. - 7. 7. 2019, bude upřesněno

…(více)