MDŽ 26 v Plzni
Proslovy, průvod a hudební doprovod. …(více)
V pondělí 9. 3. 2020 proběhne od 8:30 u okresního soudu v Mostě další veřejnosti přístupné líčení v kauze Fénix 2. Tentokrát bude vyslechnuto několik svědků a lidí, kteří vypracovali znalecké posudky. Konkrétně jde o tyto:
Znalecký posudek z odvětví politologie: Miroslav Mareš
Znalecký posudek z odvětví jazyková expertiza, zjišťování autorství textů: Václava Musilová
Znalecký posudek z oboru klinická psychologie: Pavel Král
Připomeňme, že čtyři obvinění anarchisté a jeden environmentalista, jsou obviněni z činů s trestní sazbou 3 až 10 let ve vězení. Podpořte obviněné přímo u soudu nebo jinou solidární akcí.
Proslovy, průvod a hudební doprovod. …(více)
Pochod a doprovodný program. …(více)
Pochod a následná afterparty. …(více)
Oslava, pokec, chálky. …(více)
Útok na Írán ukázal, že největší bezpečnostní hrozbou pro celý svět jsou USA a Izrael
denikalarm.cz 2.3.2026Smrt Quentina Deranqua otřásla Francií a otevřela mnoho otázek, které tíží francouzskou společnost
denikalarm.cz 24.2.2026„Kupujte zbraně a budeme přátelé.“ Elita ODS přišla na CEVRO poslouchat Trumpova poradce
denikalarm.cz 12.2.2026Rojava hoří, svět mlčí a Turecko profituje. Proč se kurdská autonomie nikomu nehodí
denikalarm.cz 26.1.2026