Анархистская федерация

Что пишут на других сайтах : Jeden povedený mejdan

Эта статья является копией статьи, опубликованной на antifa.cz.
Нет изображений, форматирования и, прежде всего, могла быть тем временем обновлена. Пожалуйста, можете ознакомиться с оригинальным источником:
http://antifa.cz/content/jeden-povedeny-mejdan

Z úst předsedy ODS Fialy často slýcháme floskuli o „nové, lepší ODS“. To, že se největší česká pravicová strana zbavila konexí na kmotry a mafiány mu věří málokdo. Po krajní pravici mlsně pokukujicí poslanci mu pak situaci rozhodně neulehčují. Epický kousek se v pátek povedl místopředsedkyni Alexandře Udženiji.

O tom, že „největší demokratická opoziční strana“ má za nehty pořádně hnědo jsme psali nejednou. (IvČRN a "žádní náckové"; Kdo si pase Slušné lidi?; Muž na radnici: Štěpán Sládek; Politický vyděrač v nacistických hadrech). ODS se na oficiálních akcích sice tváří jako opozice k vládnoucí garnituře, ale to, jakými lidmi se její kádry obklopují v soukromí, odkrývá její pravou tvář. Politika se ale nedělá v poslaneckých lavicích a co se děje v kuloárech je důležité.

Na páteční oslavě wannabe mediální hvězdičky Jaromíra Soukupa jsme tak mohli spatřit místopředsedkyni Udženiju ve vybrané společnosti normalizačních popstars, stalinisty Skály z KSČM, nebo barda českých nácků Tomáše Ortela. Podle předsedy Fialy je to v pořádku. Koneckonců, když se akce bafuňářů okolo Hradu účastní i obchodník s chudobou Lubomír „pojď ven“ Volný a jeho podržtažka Marian Bojko, zástupci „SPD pro lepší lidi“ by neměli chybět

Версия для печати 27.2.2019 antifa.cz

Что пишут на других сайтах

Ссылки

Poezie za Palestinu

30. 9. 2025, Praha

Benefice pro Lékaře bez hranic …(Больше)

Stávková pohotovost v Hyundai: co přinesla, co ne

2. 10. 2025, Praha

Povídání v režii kolektivu KPK …(Больше)

Anarchistický Bookfair Brno

4. 10. 2025, Brno

Přednášky, workshopy, distra, kapely, afterparty... …(Больше)

AFA fest 2026

1. - 2. 5. 2026, Praha

Dva dny plné hudby, promítání, přednášek... k 30. výročí založení AFA …(Больше)