Anarchistická federace

Píšou jinde : Jeremy byl přesunut do jiné věznice

Toto je kopie článku uveřejněného na anarchistblackcross.cz.
Postrádá obrázky, formátování a zejména mohla být mezičasem aktualizována. Pokud možno, přečtěte si jej z originálního zdroje, prosím:
http://anarchistblackcross.cz/2019/01/04/jeremy-byl-presunut-do-jine-veznice/

Po netrpělivém čekání, konečně víme, kam byl Jeremy přesunut.

Jeho nová adresa je:
Jeremy Hammond,
#18729-424 FCI
Memphis
P.O. Box 34550
Memphis, TN 38184
FCI Memphis je věznice s ostrahou středního stupně. Podle emailu od Jeremyho, on sám je celkem spokojen s novým umístěním a začíná si dělat přátele. 8. ledna bude mít narozeniny, tak mu zkuste napsat, ať ví, že jsme na něho nezapomněli. Pokud mu chcete poslat knihy, v této věznici nemůže přijímat knihy od jednotlivců, ale pouze přímo z nakladatelství nebo od distributorů. Použité knihy z Amazonu jsou také v pohodě.
 
I když jsme si oddechli, že Jeremy je v pořádku v novém vězení, nezapomínejme, že celou tuto akci, včetně téměř měsíce stráveného na samotce, musel absolvovat jen proto, že neúmyslně uhodil otvíranými dveřmi vězeňskou stráž. Přesunem do jiné věznice také musel ukončit své studium jen půl roku před závěrečnými testy. Nikdo se neobtěžoval podívat se na video z kamer, kde byl incident zaznamenán, místo toho tvrdí, že nemají důvod nevěřit jejich zaměstnanci, zatímco mají důvod nevěřit vězni. Je tedy evidentní, že vedení věznic jedná s vězni jako s objekty, neživými věcmi, se kterými si mohou dělat, co se jim zlíbí. Nejen proto bojujeme za zrušení vězení, je jasné, že reforma tu nic nespraví!

zdroj: https://freejeremy.net/2018/12/29/jeremy-has-completed-his-transfer/

Čti také:

Jeremy Hammond na samotce čelí možnému přesunu

Prohlášení Jeremyho Hammonda

Napiš Jerremymu dopis nebo ho jinak podpoř.  Navštiv web věnovaný podpoře Jerremyho https://freejeremy.net/

 

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme