Анархистская федерация

Скоро


Critical Readings: Murray Bookchin and Rojava

14. 11. 2019, Praha
Čtení v D-zóně.

Solidarita s Rojavou: promítání nezávislých kurdských filmů

15. 11. 2019, Praha
Copenhagen Underground uvádí "Kurdish Lens" jako součást promítací tour solidarity s Rojavou. "Kurdish Lens" je program čtyř krátkých dokumentů nezávislých kurdských filmařů, jejichž příběhy ukazují kurdský boj skrze vzdor a umění. Promítání bude trvat 90 minut a popis každého filmu naleznete dole v události.

Critical Readings: The Murray Bookchin Reader (3)

28. 11. 2019, Praha
Čtení v D-zóně.

Rave4Rojava ★ benefiční after-party

29. 11. 2019, Praha
Benefiční after-party po stávce #FridaysForFuture 29. 11. Vstupné dobrovolné, všechny vybrané peníze budou poslány Kurdskému červenému půlměsíci / Heyva Sor a Kurdistanê e.V. Akci pořádá platforma Výbor na obranu revoluce v Rojavě. #Riseup4Rojava ★★★ VÍCE INFO BRZY

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň
Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje.

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha
TBA you can contact us!
Aktuální číslo měsíčníku A3

Ближайшие мероприятия:

IAF/ИФА/IFA - Интернационал Анархистских Федераций
Сайт издательства Анархистской федерации

Что пишут на других сайтах

Поддерживаем

Rave4Rojava ★ benefiční after-party

29. 11. 2019, Praha

Benefiční after-party po stávce #FridaysForFuture 29. 11. Vstupné dobrovolné, všechny vybrané peníze budou poslány Kurdskému červenému půlměsíci / Heyva Sor a Kurdistanê e.V. Akci pořádá platforma Výbor na obranu revoluce v Rojavě. #Riseup4Rojava ★★★ VÍCE INFO BRZY …(Больше)

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(Больше)