Anarchistická federace

Chorvatsko: Podpořte sociální centrum BEK

Mezinárodní výzva chorvatských kamarádů k podpoře a návštěvě sociálního centra v Záhřebu

BEK

Drazí, už je to rok, co funguje v Záhřebu nový squat a sociální centrum s názvem BEK. Byl to rok nejrůznějších bojů a výzev. Něco se podařilo, něco ne, nicméně jsme stále v procesu učení a rozvoje našeho sociálního prostoru. Původní idea místa bez drog a s volným vstupem a vědomí sociálních vztahů je a bude zachována.

Nedávno nám byla hacknuta stará FB stránka a riseupový e-mail a hackeři rozeslali spoustu dezinformací, proto se omlouváme za vzniklé zmatky, budeme se snažit dát vše do pořádku. Nyní, když přišlo jaro, budeme pokračovat v úpravě zeleně kolem squatu a pokračovat budou i stávající projekty – veřejná kuchyně, filmové večery, zkušebna, umělecké studio, knihovna, freeshop… Nyní pořádáme workshopy jako jóga, karate, sebeobrana, jazykové kurzy a další.

Vítáme všechny, kteří mají zájem na takových projektech participovat a pomoci s organizací aktivit, renovací budovy, domácími pracemi či technickými záležitostmi. Lidé, kteří by chtěli zůstat déle a uspořádat nějaký jazykový, umělecký či tvůrčí workshop nebo jinou aktivitu, jsou zvláště vítáni, stejně jako ti, kteří přispějí nějakou svou dovedností. Budeme rovněž rádi za hudebníky či performery, kteří by si u nás chtěli uspořádat vystoupení – všem zajistíme jídlo a ubytování.

Brzy na viděnou!

 

www.bekkolektiv.com
b3kkolektiv@riseup.net
https://www.facebook.com/b3kkolektiv/


Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Social Screenings: Orlando (1992)

25. 2. 2020, Praha

Promítání. Kampus Hybernská (Hybernská 998/4, Budova B: Room 1B) …(více)

Pátek 13. pro Food Not Bombs Kolín

13. 3. 2020, Kolín

Koncert a party na podporu místní buňky Jídla místo zbraní …(více)

Fotbal proti rasismu 2020

8. - 10. 5. 2020, Věžnička u Jihlavy

13. ročník tradičního festivalu s přesahem …(více)