Anarchistická federace

Existenční večírek na téma „velká říjnová“

Pozvánka na tradiční debatu u příležitosti vydání dalšího čísla anarchistické revue Existence

16. listopadu 2017
Od 18.30
Autonomní sociální centrum Klinika (Jeseniova 60, Praha 3)
Nakladatelství AF zve u příležitosti vydání dalšího čísla anarchistické revue Existence na diskusní posezení, tentokrát na žižkovské Klinice.
V souvislosti s hlavním tématem „velká říjnová“ bychom se rádi ohlédli za jednou z nejvýznamnějších událostí 20. století, připomněli roli anarchistů během ní, stejně jako jejich osud během následného upevňování bolševické moci. Dotkneme se také tématu chystaného pro další číslo, které jsme pracovně nazvali „nové vlastenectví“.
I vaše názory, postřehy a nápady pomáhají formovat obsah, podobu a distribuci anarchistického časopisu, který začal znovu vycházet jako čtvrtletník v roce 2010.
Nové číslo Existence, stejně jako ta starší, bude na místě k dispozici (i k odběru pro potřeby další distribuce).


12.11.2017 Nakladatelství AF
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Marné čekání

26. 11. 2017, Praha

Tato akce bude pojata mezinárodně – bude se konat v den narozenin neprávem odsouzeného ukrajinského aktivisty Olexandra Kolčenka, 26. listopadu, na různých letištích ve světě. …(více)

Benefice na Salé

2. 12. 2017, Praha

Bude to stejně skvělé jako loni, možná i o fous lepší! Letošní téma bude VESMÍRNÉ, tak se nestyďte podle toho obléknout. Welcome drinky budou, jídlo bude, zábava bude, všechno bude, tak doražte a vemte kámoše! …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme