Anarchistická federace

Opět on-line

Anarchistická federace spouští po nedobrovolné přestávce znovu svůj web.

Společně s onou slavnou razií, k níž došlo na konci dubna a o které média referovala skoro jako o rozprášení celorepublikové sítě teroristů, zlikvidovala česká policie i naše webové stránky. Podobně dopadly i mnohé další antiautoritářské skupiny.

Je pravda, že se znovuspuštěním našich internetových stránek jsme si dávali skutečně načas. Trošku jsme doufali, že než je obnovíme, budou naši kamarádi, kterým policejní operace Fénix přinesla vazební stíhání, venku. I když jim nikdo neprokázal, že by skutečně spáchali něco zlověstného, trčí stále za mřížemi. Tím chceme naznačit, že toto bude určitě jedním z témat, které na našich stránkách nebudeme opomíjet.

Nově spouštěný web není zdaleka kompletní a asi bude ještě nějakou dobu trvat, než nabude takové podoby, na jakou si naši čtenáři zvykli během oněch necelých čtyř měsíců poté, co jsme přišli s jeho novým designem. Postupně se však jeho původní funkčnost budeme snažit obnovit.

V době, kdy byla stránka afed.cz mimo provoz, jsme však nelenili a vedle zveřejňování a sdílení informací, reportů, komentářů, stejně jako například nástěnných novin A3 na našem facebookovém profilu, jsme doplňovali články i na web. Následně se budeme snažit nahrát většinu starších textů, které se na webu nacházely před policejní razií. Výhledově (jak by řekl předseda Mrázek) obnovíme také stránky Nakladatelství Anarchistické federace.

Budeme rádi, když se web Anarchistické federace opět stane jedním z míst, které jsou antiautoritářským hnutím hojně navštěvovány, protože jsou mu zdrojem aktualit, prostředkem sebevzdělávání a také inspirací pro konkrétní praktické aktivity.

A pište nám své připomínky a komentáře, původní emailová adresa afed(zavinac)afed.cz je v provozu.

 


Píšou jinde

Podporujeme