Anarchistická federace

Likvidátor ve Španělsku 1937

Dlouho očekávaný pátý svazek komiksové edice našeho nakladatelství je na světě.

obalka

Jde o další z řady dobrodružství ekoteroristy Likvidátora od polského scenáristy a kreslíře Ryszarda Dąbrowského. Tentokrát přenese kouzelný dub hlavního hrdinu v čase do roku 1937, a to do Španělska, kde je v plném proudu sociální revoluce. Likvidátor se přidává na stranu těch, kdo jsou mu nejblíž, zde anarchistů z odborové organizace CNT, a bojuje s nimi jak proti fašistům a bolševikům, tak proti samotným kořenům náboženského tmářství. S nepřáteli se nepáře, likviduje je jako vždy s úsměvem a chutí.

Komiks je doplněn textem stručně popisujícím emancipační dění v tehdejším Španělsku a mimo obvyklých distribučních míst je k dostání i v několika pražských komiksových obchodech či v pražské veganské kavárně Moment.

(52 stran A5, 50 Kč)


Verze pro tisk 29.4.2015 Nakladatelství AF
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Social Screenings: The Florida Project

11. 12. 2019, Praha

Promítání v D-zóně …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)