Anarchistická federace

Workshop radikálního vyšívání

Brno, 28. února 2015

Kundy crew (logo)SMASH THE STATE AND MASTURBATE / ĽUĎOM JEBE / RADŠEJ RÝCHLO ZVLHNÚŤ AKO POMALY SCHNÚŤ / BITCHES LOVE EQUALITY / VYŠÍVKA JE PUNK, NIE JE DEAD - to je jenom malá ukázka radikálních vyšívek od slovenského seskupení Kundy Crew. Dovednosti našich babiček dokázaly přetvořit v prostředek feministických, antifašistických, queer, anarchistických - nebo prostě jenom cynicky uštěpačných sdělení. Za čtyři roky fungování si získaly zejména srdce těch, kterým ve "vážných věcech" není cizí i špetka drsného a místy až absurdního humoru a teď se o svůj um konečně přijedou podělit i do Brna!

Nutností jsou zejména otevřené hlavy a ne příliš rozklepané ruce, všeho ostatního potřebného se vám dostane na místě.

Součástí akce je i společná veganská obědo-večeře - chcete-li se zapojit, přineste i vy svůj kuchařský výtvor a zejména přijďte včas!

Sobota 28.2. v 15:00
Kavárna Tři ocásci
Gorkého 37, Brno-Úvoz
http://www.triocasci.cz/

Vstupné dobrovolné.

FB událost zde:
https://www.facebook.com/events/1533274016954790/


Verze pro tisk 26.1.2015 -fk-
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Rave4Rojava ★ benefiční after-party

29. 11. 2019, Praha

Benefiční after-party po stávce #FridaysForFuture 29. 11. Vstupné dobrovolné, všechny vybrané peníze budou poslány Kurdskému červenému půlměsíci / Heyva Sor a Kurdistanê e.V. Akci pořádá platforma Výbor na obranu revoluce v Rojavě. #Riseup4Rojava ★★★ VÍCE INFO BRZY …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)