Anarchistická federace

Otevřené setkání Mostecké solidární sítě

Most, 19. listopadu 2014

Od 17:00
Komunitní centrum Ateneo (Vítězslava Nezvala 2815/41, Most)

Trápí tě nevyplacená mzda? Nedobrovolné přesčasy? Zvyšování nájemného? Nevrácená kauce? Šikana ze strany úřadů? Nebo máš jiný podobný problém se šéfem, pronajímatelem či úředníky? Přijď na otevřené setkání Mostecké solidární sítě (MSS). Společně s tebou problém prodiskutujeme a posoudíme, jak jsme schopni pomoci s jeho řešením.

Otevřené setkání bude věnované také dvěma aktuálním kauzám a možnostem zapojení do kolektivních přímých akcí. Konkrétně jde o kauzy:

1) Spor s úřednicí mosteckého magistrátu Romanou Vojtovou, která se dopustila neadekvátního jednání vůči sedmiletému Jakubovi.

2) Spor s pražskou restaurací Řízkárna, která odmítá vyplatit mzdy ex-zaměstnacům a exzaměstnankyním.

O obou kauzách jsou informace na webu MSS: solidarita.noblogs.org

http://ateneo.cz/?p=2045
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha

Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu. …(více)

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha

Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Lidovka na Salé: Plněný bramborový knedlíky (na novej projektor)

2. 11. 2019, Praha

Bramborový knedlíky plněný směsí s uzeným tofu, se zelím bílým i červeným/špenátem a posypané cibulkou s robi. Polívečka a dezert. A za to všechno se složíme na novej projektor. …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)