Anarchistická federace

Diskuze: Volná láska a otevřené vztahy

Most, 15. listopadu 2014

Od 14:00
Komunitní centrum Ateneo (Vítězslava Nezvala 2815/41, Most)

Neočekávej přednášku ve které bychom tě chtěli přesvědčit, že volná láska a otevřené vztahy jsou nejlepší možností pro celý svět. Jde spíše o to rozproudit volnou diskuzi o tomto tématu. Ujasnit si, kdo jaký přikládá význam pojmům – volná láska, otevřené vztahy, žárlivost, majetnictví, monogamie, polygamie, nevěra, normy v sexualitě, genderové stereotypy aj. Od ujasnění pojmů se chceme posunout k diskuzi o tom jaké jsou přednosti i nedostatky volné lásky a otevřených vztahů. O tom proč je někdo z nás preferuje, někdo problematizuje a někdo absolutně neakceptuje. O tom proč je někdy těžké sladit teorii s praxí.

http://ateneo.cz/?p=2045
Verze pro tisk 11.11.2014
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Rave4Rojava ★ benefiční after-party

29. 11. 2019, Praha

Benefiční after-party po stávce #FridaysForFuture 29. 11. Vstupné dobrovolné, všechny vybrané peníze budou poslány Kurdskému červenému půlměsíci / Heyva Sor a Kurdistanê e.V. Akci pořádá platforma Výbor na obranu revoluce v Rojavě. #Riseup4Rojava ★★★ VÍCE INFO BRZY …(více)

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Social Screenings: A.C.A.B.

4. 12. 2019, Praha

Promítání v D-zóně …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)