Anarchistická federace

J. Korea: Stávkující ze Ssangyongské továrny odsouzeni (+ VIDEO !!!)

Jižní KoreaČlen odborů z továrny Ssangyong Motors, který byl aktivně zapojený do stávky a okupace továrny vedené kvůli propouštění, byl v pátek odsouzen na jeden a půl roku do vězení. O okupaci továrny stávkujícími dělníky jsme vás informovali ZDE, o její porážce po masivních a velmi brutálních útocích policie pak ZDE.

Obžalovaný Kim byl souzen jako vůdce okupace Ssangyongské továrny. Suwonský okresního soud odsoudil Kima za vzniklou škodu 2,29 miliardy wonů (1,96 milionů dolarů) při výrobě automobilů a 10 milionů za zničené vybavení. Soud odsoudil také dalšího člena odborů na jeden rok, s odkladem na 2 roky, za podobnou výši škody.

DOPORUČUJEME!!!: Osmiminutový sestřih z bojů o továrnu Ssangyong Motors. Toto je skutečná tvář kapitalismu!

Související články na csaf.cz:
Solidaritu s dělníky ze Ssangyong Motors
Jižní Korea: Aktuální zprávy z okupace továrny Ssangyong Motors
77. deň: Okupácia továrne Ssangyong Motors sa skončila

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha

Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu. …(více)

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha

Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)