Anarchistická federace

UK, V Londýně se chystá každoroční anarchistický knižní veletrh

Budete-li mít koncem října cestu na Britské ostrovy, jistě neopomeňte navštívit každoroční anarchistický knižní veletrh. Ten se bude konat 27. října od 10:00 do 19:00, a to v Londýně, Queen Mary & Westfield College, Mile End Road.

Naleznete zde před 80 stánků anarchistických vydavatelství, distributorů a skupin plných anarchistických myšlenek v celé jejich šíři. Proběhne také množství přednášek a diskusí nad širokým spektrem témat. Jaká byla například v loňském roce, si můžete přečíst na internetových stránkách veletrhu: http://www.anarchistbookfair.org/. Jako asi největší anarchistický knižní veletrh na světě je ideálním uvedením nových lidí do myšlenek anarchismu, stejně jako každoroční příležitostí k neformálnímu setkání anarchistů. Navíc je místem pro navazování kontaktů, vytváření sítí, plánování a v neposlední řadě i zábavu.

Chcete-li účastnit aktivněji, například s vlastním stánkem nebo uspořádáním debaty, kontaktujte pořadatele na e-mailu mail@anarchistbookfair.org.

Anarchist Bookfair

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Peter Gelderloos: Anarchie funguje. Příklady anarchistických myšlenek v praxi

4. 10. 2019, Tábor

U příležitosti českého vydání své knihy Anarchie funguje přijede do ČR její autor a promluví o příkladech anarchických společností v minulosti i současnosti. …(více)

Support your squat

5. 10. 2019, Praha

Benefiční koncert pro Kliniku …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)