Anarchistická federace

UK, V Londýně se chystá každoroční anarchistický knižní veletrh

Budete-li mít koncem října cestu na Britské ostrovy, jistě neopomeňte navštívit každoroční anarchistický knižní veletrh. Ten se bude konat 27. října od 10:00 do 19:00, a to v Londýně, Queen Mary & Westfield College, Mile End Road.

Naleznete zde před 80 stánků anarchistických vydavatelství, distributorů a skupin plných anarchistických myšlenek v celé jejich šíři. Proběhne také množství přednášek a diskusí nad širokým spektrem témat. Jaká byla například v loňském roce, si můžete přečíst na internetových stránkách veletrhu: http://www.anarchistbookfair.org/. Jako asi největší anarchistický knižní veletrh na světě je ideálním uvedením nových lidí do myšlenek anarchismu, stejně jako každoroční příležitostí k neformálnímu setkání anarchistů. Navíc je místem pro navazování kontaktů, vytváření sítí, plánování a v neposlední řadě i zábavu.

Chcete-li účastnit aktivněji, například s vlastním stánkem nebo uspořádáním debaty, kontaktujte pořadatele na e-mailu mail@anarchistbookfair.org.

Anarchist Bookfair

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

The Patience Stone

27. 2. 2020, Praha

Kritické čtení. Kampus Hybernská (Hybernská 998/4, Budova B: Světnice) …(více)

Pátek 13. pro Food Not Bombs Kolín

13. 3. 2020, Kolín

Koncert a party na podporu místní buňky Jídla místo zbraní …(více)

Odpadledne a ječel 4

28. 3. 2020, Plzeň

Osvědčená tatérská kulturně osvětová benefiční akce, která se koná tradičně v plzeňské Papírně. Benefice pro Limity jsme my, Bosque Medicinal a Záchrannou a odchytnou službu pro zvířata Karlovy Vary. Zahrají Pio Squad, Esazlesa, Protijed, Manon Muert, Vont a další. Nebudou chybět Djs Evil Produst, JB, Tony Magor Vrtačka a Marek. Součástí budou přednášky, promítání dokumentů, benefiční bazar, infostánky a distra, sítotiskový a zinařský workshop, prodej tisků a flashů od zúčastněných tatérů. …(více)

Fotbal proti rasismu 2020

8. - 10. 5. 2020, Věžnička u Jihlavy

13. ročník tradičního festivalu s přesahem …(více)

8. Anarchistický festival knihy

23. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)