Anarchistická federace

WINSTONs eZINE

14. června spustil kolektiv Winston's Kids svůj nový projekt - Winstonův internetový zin. Naleznete ho na stránce http://zine.winstonskids.net/. Pro začátek si můžete přečíst prvních sedm příspěvků. V úvodu k tomuto projektu jeho autoři píší:

Vítej na stránkách eZinu kolektivu Winston´s Kids. Tento zine by měl fungovat jako přestupní stanice mezi žádným zinem a papírovým zinem (na který si ale asi počkáme ještě několik měsíců, či let). Náš zine by měl být stejně jako náš kolektiv otevřený různým směrům a názorům. Chceme se zde věnovat úvahám stejně tak jako recenzím knih a jiných tiskovin, rozhovorům se zajímavými lidmi, stejně tak jako reportům z různých akcí nebo povídkám. Co zde ale nečekejte jsou reporty z akcí Winston´s Kids, protože ty mají své místo na webu WK. Nebudeme se tu ale dlouze rozepisovat, co v zinu najdete. Zaprvé se můžete podívat sami a zadruhé my sami nemáme úplně jasno, jakým směrem se náš časopis bude ubírat. Můžete si však být jisti, že to bude stát za to! Dále chceme upozornit, že články, které tu najdete nemusí vyjadřovat stanoviska všech členů Winston´s Kids. Tento zine je sice převážně psán WK členy, nicméně nejsme armáda klonů se stoprocentně shodnými názory. Pokud máte chuť s autorem článku polemizovat, můžete tak učinit v komentářích, které se nachází pod každým článkem. Tam můžete samozřejmě také pět chválu nebo naopak chrlit síru, prostě se vyjádřit k článku jak chcete. A samozřejmě nezbytná nabídka na konec, pokud máte jakýkoliv materiál, kterým byste chtěli náš zine podpořit, rozhodně tak udělejte.
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Our Music Our Scene vol. 5

25. 1. 2020, Praha

Koncert je připomínkou tragické události z roku 2008, při které zemřel příbramský SHARP Jan Kučera, zároveň je benefiční na Psí útulek Lazec v Příbrami. Zahrají kapely Vysoké napětí, Cenzura, Pawnshop a L'anima libera. Vstupné 250 Kč, mladší 18 let zdarma. 25. ledna 2020, od 19.05 Underdogs' (Nádražní 3, Praha) …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Fotbal proti rasismu 2020

8. - 10. 5. 2020, Věžnička u Jihlavy

13. ročník tradičního festivalu s přesahem …(více)