Anarchistická federace

Vychází Chyba zine+Jiný Úhel Pohledu zine

Chyba zine #4 s podtitulem SPECIÁL je konečně tady, tentokrát vychází jako split zin spolu s Jiný Úhel Pohledu zine ze severních Čech. Nákladová cena zinu je 40 Kč - prodejní cena je 45 Kč + poštovné. Veškerý výdělek ze zinů, které objednáte přes tyto stránky, je benefit na FNB Trutnov.

Těď něco málo k obsahu naší Chyby, najdeš tam téměř výhradně, až na pár výjimek, jen a pouze poezii převážně od lokálních autorů. Onu výjimku tvoří několik málo komiksů. Jinak celý zin byl tvořen totální metodou DIY, monitor s klávesnicí tentokrát vystřídaly nůžky, lepidlo a pero. No posuďte sami.
Co se týká JÚP tak zde si přijdou na své ti (nejen ti) pro které není časák plný básniček zrovna jejich šálkem čaje (nebo spíš kelímkem piva?). Můžeš se těšit na rozhovory s crustovou bandou Samochitijo z Nového Boru, dále Touchig the Void z Velmezu a Olomouce a trio uzavírají Ostraváci Intoxikace (RIP). Pak zde najdeš klasicky pár recenzí a reportu spolu se zajímavými články a úvahami (myslivost, anarchismu a křesťanství, riot folk etc.). Málem bych zapomněl na DIY koutek pro kutili, nějaké básně a spousta dalších zajímavých věcí. A těch pár korun doufám nebudeš litovat
Toť vše: 108 stran.
V případě zájmu pište na nás:

Autonomní skupina Podkrkonošska

mocmalychpanu@seznam.cz
www.mocmalychpanu.cz


Chyba crew:

email: chyba.zine@centrum.cz
Daniel Mazuch
Žižkova 33
586 01 Jihlava

www.chyba-crew.xf.cz

Verze pro tisk 21.2.2007 kutnohorsko
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Hluková olympiáda

25. 4. 2019, Praha

Na nacionalistickém shromáždění v centru Prahy vystoupí Tomio Okamura, Marine Le Pen či xenofobní kapela Ortel. Přijďte na protestní hlukovou olympiádu! Netřeba se oficiálně kvalifikovat, stačí dorazit ideálně ve sportovním oděvu a s jakýmkoli hlukovým doplňkem typu pánví, dud, hrnců, trumpet, altových saxofonů či píšťalek. …(více)

Benefiční odpoledne za Kliniku

26. 4. 2019, Brno

Připravili jsme si pro vás promítání, tetovací workshop a benefiční tetovačky s tématickými motivy od skvělé Elišky JEN SEN Tattoo! V průběhu celého podvečera navíc bude Bajkazyl plný veganských chálek. …(více)

Netancuj, jak Duka píská

27. 4. 2019, Praha

Taneční demo proti Pochodu pro život …(více)

Benefice na Anarchistický festival knihy

2. 5. 2019, Praha

Punctum (Krásova 27, Praha 3), vystoupí: Sestry Maschinovy, Neřvi mi do ucha, Shakk-Attack, Ejczka …(více)

Spring Zine Party vol. II

4. 5. 2019, Praha

DIY zine fest / bands / vgn food / bar / skate / čítárna …(více)

Benefiční bazar pro Kliniku

11. 5. 2019, Praha

Na sobotu 11. května svoláváme k účasti na benefiční akci na podporu kolektivu autonomního sociálního centra Klinika. Zaplníme prostor Studia Paměť různým second hand / recyklovaným zbožím: oblečení, květiny, LP desky, vetešnictví, autorská tvorba. Primárním motivem je věnovat výtěžek na podporu kolektivu. Přijďte si k nám pořídit nějaké pěkné kousky za dobrovolný příspěvek a podpořte tím dobrou věc. …(více)

Benefice pro SOL!S

18. 5. 2019, Plzeň

Na jarní Garáži zahrají BAESTIEN, DISAVOIR VIVRE, INTERPUNKCE a DOMLUVA. …(více)

Jarní bezpeněžní zóna

25. 5. 2019, Plzeň

"Dej co nepotřebuješ, vezmi co se hodí“. Chystáte-li se na BZ přijít, projděte svou domácnost a vezměte s sebou věci, které nepoužíváte, ale jiní by je mohli plnohodnotně užívat. …(více)

Klimakemp Limity jsme my 2019

1. - 7. 7. 2019, bude upřesněno

…(více)