Anarchistická federace

Vychází Chyba zine+Jiný Úhel Pohledu zine

Chyba zine #4 s podtitulem SPECIÁL je konečně tady, tentokrát vychází jako split zin spolu s Jiný Úhel Pohledu zine ze severních Čech. Nákladová cena zinu je 40 Kč - prodejní cena je 45 Kč + poštovné. Veškerý výdělek ze zinů, které objednáte přes tyto stránky, je benefit na FNB Trutnov.

Těď něco málo k obsahu naší Chyby, najdeš tam téměř výhradně, až na pár výjimek, jen a pouze poezii převážně od lokálních autorů. Onu výjimku tvoří několik málo komiksů. Jinak celý zin byl tvořen totální metodou DIY, monitor s klávesnicí tentokrát vystřídaly nůžky, lepidlo a pero. No posuďte sami.
Co se týká JÚP tak zde si přijdou na své ti (nejen ti) pro které není časák plný básniček zrovna jejich šálkem čaje (nebo spíš kelímkem piva?). Můžeš se těšit na rozhovory s crustovou bandou Samochitijo z Nového Boru, dále Touchig the Void z Velmezu a Olomouce a trio uzavírají Ostraváci Intoxikace (RIP). Pak zde najdeš klasicky pár recenzí a reportu spolu se zajímavými články a úvahami (myslivost, anarchismu a křesťanství, riot folk etc.). Málem bych zapomněl na DIY koutek pro kutili, nějaké básně a spousta dalších zajímavých věcí. A těch pár korun doufám nebudeš litovat
Toť vše: 108 stran.
V případě zájmu pište na nás:

Autonomní skupina Podkrkonošska

mocmalychpanu@seznam.cz
www.mocmalychpanu.cz


Chyba crew:

email: chyba.zine@centrum.cz
Daniel Mazuch
Žižkova 33
586 01 Jihlava

www.chyba-crew.xf.cz

Verze pro tisk 21.2.2007 kutnohorsko
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha

Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears. …(více)

Critical Readings: The Murray Bookchin Reader (3)

31. 10. 2019, Praha

Čtení v D-zóně. …(více)

Lidovka na Salé: Plněný bramborový knedlíky (na novej projektor)

2. 11. 2019, Praha

Bramborový knedlíky plněný směsí s uzeným tofu, se zelím bílým i červeným/špenátem a posypané cibulkou s robi. Polívečka a dezert. A za to všechno se složíme na novej projektor. …(více)