Anarchistická federace

Odborári chcú prehovoriť do volebnej kampane

Naše "schopné" odbory sa rozhodli vstúpiť do volebnej kampane. Zatiaľ nevedia koho podporiť, ale podľa nich existuje program a obsah, ktorý by podporili. No netreba zúfať, v každom prípade sa postavia za pracujúcich a podporia ľavicové strany typu SDĽ, ktoré majú z ľavicou spoločný len názov. A to najlepšie na záver. Odborári uvažujú o založení politickej strany. Asi sa im mália 30 tisícové platy za ničnerobenie a preto sa ponáhľajú do vlády nakradnúť to čo ešte ostalo.

"Za reformistické a nezávislé odbory!"
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Rave4Rojava ★ benefiční after-party

29. 11. 2019, Praha

Benefiční after-party po stávce #FridaysForFuture 29. 11. Vstupné dobrovolné, všechny vybrané peníze budou poslány Kurdskému červenému půlměsíci / Heyva Sor a Kurdistanê e.V. Akci pořádá platforma Výbor na obranu revoluce v Rojavě. #Riseup4Rojava ★★★ VÍCE INFO BRZY …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Social Screenings: A.C.A.B.

4. 12. 2019, Praha

Promítání v D-zóně …(více)

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(více)