Anarchistická federace

Lepíš, lepím, lepíme

Místní skupina ČSAF Plzeň vytiskla novou sérii propagačních samolepek. Uvedené náměty jsou určeny k dalšímu využití či jako inspirace pro vaše vlastní nápady při zkrášlování okolí.

Plzeňská skupina ČSAF vydala novou sérii samolepek formátu 105 x 74 mm. Ty jsou tématicky zaměřené proti totalitním ideologiím, plánovaným základnám, kamerovým systémům a válce. V neposlední řadě mezi nimi najdete i jednu propagující streetart, tedy nekomerční umělecké aktivity, s nimiž se můžete setkat na různých místech mimo oficiální galerie. Jsou tak projevem svobodného uměleckého vyjádření, jež nehledí na peníze, uznání ani trvalou hodnotu.
Natištěno bylo 1600 kusů, které jsou distribuovány na požádání dalším lokálním skupinám ČSAF k výlepu a rozdávání. Máte-li možnost tisku, nebudeme se bránit, když uvedené náměty použijete. Budete-li mít tedy zájem, napište na csaf.plzen@gawab.com a my vám rádi zašleme obrázky v lepším rozlišení.
Nemusí však zůstat jen u kopírování cizích nápadů. Taková samolepka je dobrým způsobem, jak okolnímu sdělit své pocity, názory a poselství, nebo jen se touto formou umělecky vyjádřit. Kreativitě se meze nekladou. V takovém případě uvítáme, když nám vámi použité nebo jen navržené výtvory elektronicky zašlete. Sejde-li se jich určité množství, s radostí na našich stránkách připravíme jejich galerii.

samolepka1

samolepka2

samolepka3

samolepka4

samolepka5

samolepka6

samolepka7

samolepka8

Píšou jinde

Podporujeme

Social Screenings: The Wobblies

3. 9. 2019, Praha

Promítání v D-zóně …(více)

Lidová kuchyně pro srub Černorudých skautů

7. 9. 2019, Praha

Benefiční veganská lidová kuchyně na Salé …(více)

Social Screenings: Akira

11. 9. 2019, Praha

Promítání v D-zóně …(více)

Critical Readings: Sara Ahmed - The Promise of Happiness (6)

12. 9. 2019, Praha

Čtení v D-zóně …(více)

DIY Karneval - Make Music, Not Weapons

14. 9. 2019, Praha

More info soon …(více)

Naši nepřátelé v modrém // Our Enemies in Blue

17. 9. 2019, Praha

Přednášet bude Kristian Williams, anarchista a autor knih Our Enemies in Blue a Fire The Cops!. Dozvíme se o historii policie ve Spojených státech, o jejích počátcích jako otrokářských hlídkách až do dnešní éry její militarizace a policejní činnosti v sousedstvích. Zvláštní pozornost bude věnována roli policie při represích vůči sociálním hnutím. …(více)

RIOT OVER RIVER - společně proti rasismu 4

21. 9. 2019, Praha

Čtvrtý ročník antifašistického hudebního festivalu s dobrovolným vstupným. Přes dvacet kapel na venkovní a vnitřní scéně v Crossu, kousek od řeky. …(více)

Zažít Řehořovu jinak

21. 9. 2019, Praha

Pojďte si užít naši krásnou ulici plnou pohody, umění, dobrého jídla a pití. Všichni jsou zváni. …(více)

FoodNotBombs Vegan Fest

21. 9. 2019, Praha

Festival veganského jídla s doprovodným programem na plácku venku před cross][club v Holešovicích. Vstup zdarma. …(více)

Benefice pro Kliniku - Adacta, Rozpor a další

27. 9. 2019, Brno

Zveme každýho na benefiční festival pro squat Klinika v pátek 27.9. do brněnského Yacht clubu! Pro Kliniku zahraje devět kapel v rytmu hardcore punku, crustu, antifašistického black metalu a grindcore! Veškerý výtěžek z koncertu poputuje pro Kliniku. …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)