Anarchistická federace

8. balkánský anarchistický bookfair

Mostar (Bosna a Hercegovina), 5. září 2014

V pořadí již osmý Balkánský anarchistický bookfair (BAB) se bude konat 5. a 6. září 2014 v Mostaru (Bosna a Hercegovina) jako součást každoroční tamější události – antifašistického festivalu.

Pořadatelé BAB zvou všechny anarchistické a antiautoritářské skupiny, jednotlivce, nakladatele, iniciativy nebo projekty (nejen) z Balkánu, aby přijeli na jejich již tradiční anarchistický knižní veletrh a účastnili se diskusí a setkání, která nám pomohou vystavět solidární sítě a silné antinacionalistické a antikapitalistické hnutí.

Letošní BAB nese podtitul Přes zdi nacionalismu a bude se v jeho rámci diskutovat o antinacionalistickém a antikapitalistickém boji, anarchistických protiválečných iniciativách a solidárních akcích. Účastníci budou společně sdílet myšlenky a strategie a především ukáží, že naše solidarita překračuje hranice a překážky tvořené státem a autoritami.

Více informací na www.bask2014.wordpress.com
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

FoodNotBombs Vegan Fest

21. 9. 2019, Praha

Festival veganského jídla s doprovodným programem na plácku venku před cross][club v Holešovicích. Vstup zdarma. …(více)

Support your squat - benefice pro Kliniku

8. 10. 2019, Praha

Punx for punx! Žádný sraní, každá kapela hraje 20-30 minut, mezi kapelama max 10 minut výměna kabelů. Start 16:30, konec ve 22:00 a pak v 22:00 rozjede mohutnou afterparty DJ Stopex Twin - budem tančit až do rána! …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)