Anarchistická federace

8. balkánský anarchistický bookfair

Mostar (Bosna a Hercegovina), 5. září 2014

V pořadí již osmý Balkánský anarchistický bookfair (BAB) se bude konat 5. a 6. září 2014 v Mostaru (Bosna a Hercegovina) jako součást každoroční tamější události – antifašistického festivalu.

Pořadatelé BAB zvou všechny anarchistické a antiautoritářské skupiny, jednotlivce, nakladatele, iniciativy nebo projekty (nejen) z Balkánu, aby přijeli na jejich již tradiční anarchistický knižní veletrh a účastnili se diskusí a setkání, která nám pomohou vystavět solidární sítě a silné antinacionalistické a antikapitalistické hnutí.

Letošní BAB nese podtitul Přes zdi nacionalismu a bude se v jeho rámci diskutovat o antinacionalistickém a antikapitalistickém boji, anarchistických protiválečných iniciativách a solidárních akcích. Účastníci budou společně sdílet myšlenky a strategie a především ukáží, že naše solidarita překračuje hranice a překážky tvořené státem a autoritami.

Více informací na www.bask2014.wordpress.com
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha

Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha

Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears. …(více)

Lidovka na Salé: Plněný bramborový knedlíky (na novej projektor)

2. 11. 2019, Praha

Bramborový knedlíky plněný směsí s uzeným tofu, se zelím bílým i červeným/špenátem a posypané cibulkou s robi. Polívečka a dezert. A za to všechno se složíme na novej projektor. …(více)