Anarchistická federace

Promítání: Zanon - továrna bez šéfů

Louny, 12. června 2011

V neděli 12.6.2011 bude v Lounech promítat Mobilní kino. Podívat se můžete na film Zanon: továrna bez šéfů a na film Výroba souhlasu. Promítání proběhne ve zkušebně v ulici Táboritská – nedaleko restaurace Infinity.
Start je v 18:00 hodin a vstup je zdarma!

Zanon: továrna bez šéfů → Po krachu argentinské ekonomiky v roce 2001 zaměstnanci odmítnou opustit továrnu ZANON a rozhodnou se, že jí obsadí a začnou provozovat sami bez šéfů a privilegovaného managementu. Film zprostředkovává úvahy lidí pracujících v továrně o tom, co dokázali, co všechno předcházelo, jak to zasáhlo do jejich životů a změnilo pohled na svět…

Výroba souhlasu → Kanadský dokument na motivy knihy Manufacturing Consent autorů Noama Chomského a Edwarda Hermana. Film odhaluje způsoby propagandy a vytváření veřejného mínění pomocí médií…
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha

Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu. …(více)

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha

Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)