Anarchistická federace

Promítání: Zanon - továrna bez šéfů

Louny, 12. června 2011

V neděli 12.6.2011 bude v Lounech promítat Mobilní kino. Podívat se můžete na film Zanon: továrna bez šéfů a na film Výroba souhlasu. Promítání proběhne ve zkušebně v ulici Táboritská – nedaleko restaurace Infinity.
Start je v 18:00 hodin a vstup je zdarma!

Zanon: továrna bez šéfů → Po krachu argentinské ekonomiky v roce 2001 zaměstnanci odmítnou opustit továrnu ZANON a rozhodnou se, že jí obsadí a začnou provozovat sami bez šéfů a privilegovaného managementu. Film zprostředkovává úvahy lidí pracujících v továrně o tom, co dokázali, co všechno předcházelo, jak to zasáhlo do jejich životů a změnilo pohled na svět…

Výroba souhlasu → Kanadský dokument na motivy knihy Manufacturing Consent autorů Noama Chomského a Edwarda Hermana. Film odhaluje způsoby propagandy a vytváření veřejného mínění pomocí médií…
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

FoodNotBombs Vegan Fest

21. 9. 2019, Praha

Festival veganského jídla s doprovodným programem na plácku venku před cross][club v Holešovicích. Vstup zdarma. …(více)

Benefice pro Kliniku - Adacta, Rozpor a další

27. 9. 2019, Brno

Zveme každýho na benefiční festival pro squat Klinika v pátek 27.9. do brněnského Yacht clubu! Pro Kliniku zahraje devět kapel v rytmu hardcore punku, crustu, antifašistického black metalu a grindcore! Veškerý výtěžek z koncertu poputuje pro Kliniku. …(více)

Support your squat - benefice pro Kliniku

8. 10. 2019, Praha

Punx for punx! Žádný sraní, každá kapela hraje 20-30 minut, mezi kapelama max 10 minut výměna kabelů. Start 16:30, konec ve 22:00 a pak v 22:00 rozjede mohutnou afterparty DJ Stopex Twin - budem tančit až do rána! …(více)