Anarchistická federace

Výchova (nejen) z genderového hlediska

Praha, 27. listopadu 2003

Feministická skupina 8. března vás zve 27. listopadu v 18,30 do Klubu v Jelení na přednášku na téma Výchova (nejen) z genderového hlediska. Přednáška bude zaměřena na otázku, jak se liší výchova u jedinců ženského a mužského pohlaví. Nejedná se jen o to, čím se liší samotná výchova, ale i jaké důsledky to má pro další život chlapců a dívek. Zmínka bude i o roli, kterou v procesu osvojování si pohlavních a jiných sociálních rolí hrají výchovné a vzdělávací instituce. Následná diskuse je očekávaná. (http://fs8brezna.ecn.cz)
Přednášku bude k dispozici na Radiu Jelení (www.radiojeleni.cz)
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Rave4Rojava ★ benefiční after-party

29. 11. 2019, Praha

Benefiční after-party po stávce #FridaysForFuture 29. 11. Vstupné dobrovolné, všechny vybrané peníze budou poslány Kurdskému červenému půlměsíci / Heyva Sor a Kurdistanê e.V. Akci pořádá platforma Výbor na obranu revoluce v Rojavě. #Riseup4Rojava ★★★ VÍCE INFO BRZY …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)