Anarchistická federace

Diskuse: Konec českého squatterství?

Praha, 5. dubna 2011

(FNF.cz)

Debata před soudním přelíčením za obsazení domu na Albertově

V létě uplyne druhý rok od vyklizení posledního významného squatu Milada, v září 2009 proběhlo také demonstrativní obsazení chátrajícího domu na Albertově. Více jak desítka lidí byla poprvé odsouzena za squatting, odvolací přelíčení proběhne 19. dubna na Městské soudu v Praze. Squatting je pod tlakem v celé Evropě, některá místa stále odolávají. Jaké jsou perspektivy a možnosti?

úterý 5.4. od 20.00.
Klub Cross

Plynární 1096/23, Praha 7
http://crossclub.cz/

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha

Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu. …(více)

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha

Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Lidovka na Salé: Plněný bramborový knedlíky (na novej projektor)

2. 11. 2019, Praha

Bramborový knedlíky plněný směsí s uzeným tofu, se zelím bílým i červeným/špenátem a posypané cibulkou s robi. Polívečka a dezert. A za to všechno se složíme na novej projektor. …(více)