Anarchistická federace

Anarchistický knižní veletrh

Slovinsko, 13. května 2011

Pozvánka pro všechny, kteří by chtěli navštívit anarchistický knižní veletrh / festival ve Slovinsku.

Ten se bude konat ve dnech 13. – 15. května v Trbovlje, malém průmyslovém městě, které se nachází hodinu jízdy od hlavního města Lublaně a oplývá historií antifašistických a dělnických bojů. Poslední dobou se místní lidé soustředí převážně na ekologické otázky. Naše Federace za anarchistické organizování (Federacija za anarhistično organiziranje, FAO) má v této oblasti svou skupinu. Nicméně hlavní myšlenkou této události je: veletrh s anarchistickou literaturou, kulturní akce (ženský sbor zpívající antifašistické písně, sbor starých partyzánů a jejich přátel, sociální divadlo atd.), trh s ekologickými produkty, veřejná kuchyně, různé workshopy (o ekologických problémech, ženské otázce atd.) a možná nejdůležitější budou dvě panelové diskuse s hosty jak ze Slovinska, tak ze zahraničí.

Na poslední den plánujeme velké shromáždění, kde bychom napsali společné prohlášení z této akce, která se, jak doufáme, stane každoroční událostí. Očekáváme mnoho návštěvníků z celého Slovinska a samozřejmě i dalších zemí, zvláště z Balkánu a Itálie.

Budete-li mít zájem se zúčastnit, dejte nám vědět. Rádi uvítáme vydavatele a distributory anarchistických materiálů.

Kontaktovat nás můžete na e-mailu inter[at]a-federacija.org

www.a-federacija.org

Zdroj: http://www.ainfos.ca/en/ainfos24804.html

knihy

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Benefice pro Kliniku - Adacta, Rozpor a další

27. 9. 2019, Brno

Zveme každýho na benefiční festival pro squat Klinika v pátek 27.9. do brněnského Yacht clubu! Pro Kliniku zahraje devět kapel v rytmu hardcore punku, crustu, antifašistického black metalu a grindcore! Veškerý výtěžek z koncertu poputuje pro Kliniku. …(více)

Support your squat - benefice pro Kliniku

8. 10. 2019, Praha

Punx for punx! Žádný sraní, každá kapela hraje 20-30 minut, mezi kapelama max 10 minut výměna kabelů. Start 16:30, konec ve 22:00 a pak v 22:00 rozjede mohutnou afterparty DJ Stopex Twin - budem tančit až do rána! …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)