Anarchistická federace

Píšou jinde : Levičácká turistika | Kemp alternativ na cestách

Toto je kopie článku uveřejněného na libereds.wordpress.com.
Postrádá obrázky, formátování a zejména mohla být mezičasem aktualizována. Pokud možno, přečtěte si jej z originálního zdroje, prosím:
https://libereds.wordpress.com/2019/08/01/levicacka-turistika-kemp-alternativ-na-cestach/

Kemp alternativ je každoroční akce seminářů, moderovaných diskusí a praktických workshopů pro příznivce radikální levice a stoupence myšlenek neodmyslitelně spjatých s levicí (antirasismus, práva žen a menšin, klimatická spravedlnost apod.). Tento rok dojde k menší změně, Kemp na jednom místě, ale vydá se na cesty. Půjde o akci, kde se spojí turistika s politikou a zábavou.

Letošní Kemp alternativ se 3.-4. srpna vydá na cesty v rámci levičácké turistiky, ohleduplné nejen k přírodě, ale i k peněženkám zúčastněných, tentokrát situované na Kokořínsko. Během cesty nás čekají turisticko-aktivistické úkoly a na několika zastávkách politické diskuse. V sobotu večer pak společné posezení u piva/limonády. V cíli nedělní trasy se nachází oldschoolová plovárna, kde bude možnost se občerstvit a vykoupat.

Pokud máte zájem o tuto akci, kontaktujte nás emailem.

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

FoodNotBombs Vegan Fest

21. 9. 2019, Praha

Festival veganského jídla s doprovodným programem na plácku venku před cross][club v Holešovicích. Vstup zdarma. …(více)

Support your squat - benefice pro Kliniku

8. 10. 2019, Praha

Punx for punx! Žádný sraní, každá kapela hraje 20-30 minut, mezi kapelama max 10 minut výměna kabelů. Start 16:30, konec ve 22:00 a pak v 22:00 rozjede mohutnou afterparty DJ Stopex Twin - budem tančit až do rána! …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)