Anarchistická federace

Píšou jinde : Rapujeme s Dělnickou mládeží

Toto je kopie článku uveřejněného na antifa.cz.
Postrádá obrázky, formátování a zejména mohla být mezičasem aktualizována. Pokud možno, přečtěte si jej z originálního zdroje, prosím:
https://antifa.cz/content/rapujeme-s-delnickou-mladezi

Po loňském rozkolu si Dělnická mládež dlouhé měsíce lámala hlavu nad tím, jak se zase trochu zviditelnit. Díky exkluzivním informacím z prostředí šoubyznysu jsme získali informace o tom, že už má nový plán k oslovení desetitisíců teenagerů. Podle našich zdrojů se chystá oprášit strategii Autonomních nacionalistů a prorazit pomocí rapu.

Kdo má tedy být novým nacionalistickým Rytmusem? Této role se dobrovolně zhostil pražský člen DSSS Radek Mirovský, který se v posledních týdnech proslavil jako jeden ze členů Hlídek Dělnické mládeže. Ty „i přes nepříznivé počasí“ podnikly několik pochůzek na různých místech, ale nenarazily na nic, co by musely řešit. Hlídkaře bohužel nenapadlo po cestě třeba sbírat odpadky, aby byli aspoň k něčemu.
Radek Mirovský (vlevo) se snaží drsným pohledem trumfnout Nelu Veselou (vpravo), která se už vidí v roli republikové Führerky Dělnické mládežeRadek Mirovský (vlevo) se snaží drsným pohledem trumfnout Nelu Veselou (vpravo), která se už vidí v roli republikové Führerky Dělnické mládeže

Není divu, že si Hlídky Mirovského vybraly za člena. Má za sebou závratnou kariéru jako člen spolku Mladí nacionalisté Praha, kterému se v dobách své největší slávy podařilo zorganizovat demonstraci proti Klinice, na kterou přišli neuvěřitelní tři lidé. Po další povedené akci, kdy s kumpány zapalovali duhovou vlajku s áčkem v kroužku a nápisem Antifa, kterou si sami vyrobili, je do svých řad rychle draftovala Dělnická strana.

Nebudeme to ale prodlužovat, protože všichni určitě čekáte na kvalitní rap. Představujeme vám tedy první dva singly Radka Mirovského alias Radkose a dokonce máme tu čest je zveřejnit včetně originálních videoklipů.

 

Verze pro tisk 22.7.2019 antifa.cz
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Social Screenings: The Florida Project

11. 12. 2019, Praha

Promítání v D-zóně …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)