Benefiční večeře pro Solidrones
Svatomartinské menu a promítání tematických dokumentů …(více)
V souvislosti s květnovými nepokoji v Indonésii bylo 44 anarchistů zatčeno a obviněno z ničení majetku a bojů s policií. Jedním ze stíhaných je i soudruh Brian Valentino držený ve věznici Polda Yogyakarta, hlavní policejní ředitelství Yogyakarta (zvláštní feudální oblast na území střední Javy). Od dne jeho zatčení 1. května do 16. května 2018 byl mučen a byl mu odepřen kontakt s advokátem.
Indonéští anarchisté obdrželi informace od otce Briana, který ho navštívil, a ujistil se, že Brian opravdu neměl přístup k právní pomoci po dobu 15 dnů od zatčení. Proto naléhavě vyzýváme anarchisty a anarchistky na lokální i mezinárodní úrovni, aby posílili solidaritu s Brianem Valentinem, našim milým anarchistickým přítelem, kterému byla odepřena právní pomoc.
Neomezujeme solidaritu. Může být legální nebo ne. Můžete také poskytnout dar rodině a obžalovaným:
Dárcovství: BRI 5175-01-001-257-503 (Ilona)
Email: palanghitam@riseup.net
Nebo sdělte nespokojenost místnímu indonéskému velvyslanectví všemi dostupnými prostředky
– Anarchistický černý kříž / Anti-autoritářská solidarita Yogyakarta, Indonésie
zdroj:
Indonesia: Anarchist in trouble, Brian Valentino, needs our support
https://en-contrainfo.espiv.net/2018/05/18/indonesia-anarchist-in-trouble-brian-valentino-needs-our-support/
Yogyakarta, Indonesia: Anti-anarchist Repression after March Against Feodalism (May Day)
https://en-contrainfo.espiv.net/2018/05/05/yogyakarta-indonesia-anti-anarchist-repression-after-march-against-feodalism-may-day
Svatomartinské menu a promítání tematických dokumentů …(více)
Workshop obrany proti izraelské propagandě …(více)
Koncert …(více)
Protestní pochod …(více)
Rok největší evropské revolty současnosti. Srbsko se připravuje na výročí tragédie v Novém Sadu
denikalarm.cz 31.10.2025Fízlem ve vlastních řadách? Mezi strachem z veřejného lynče a touhou po spravedlnosti
druhasmena.cz 30.10.2025„Fašismus nepřichází v uniformě, ale v saku ministra.“ Brno se postavilo na odpor proti Macinkovi
denikalarm.cz 26.10.2025