Anarchistická federace

Filtry: DIY, Z domova (3)

Revolver: nový pražský infoshop

Jako reakce na ubývající počet prostorů (nejen v Praze), ve kterých je možné rozvíjet subverzivní a nekonvenční aktivity, jsme se rozhodli otevřít nový infoshop v Měčislavově 8 v Praze 4 - Nuslích. Budeme rádi, když se nový infoshop stane místem, který nebude jen… (více)

Vlády zbrojí a J.M.Z. vaří

V České Třebové proběhlo 8. a 22. prosince další rozdávání jídla lidem bez přístřeší. Místní kolektiv Jídlo místo zbraní se rozrostl o další aktivistky a dvakrát do měsíce uspořádal piknik před vlakovým nádražím. 8. prosince mezi nás přišli pouze dva strávníci. Podávala se… (více)

JMZ Česká Třebová obnovuje aktivity

S několika lidmi z České Třebové a okolí, jsme se rozhodli vzkřísit aktivity místní skupiny Jídlo místo zbraní! a pravidelně vyjadřovat solidaritu spoluobčanům bez přístřeší v podobě rozdávání jídla, ošacení a psychické podpory. První rozdávání jídla proběhne 8. 12. 2007 v České Třebové… (více)

Horký guláš v České Třebové

Při příležitosti prvního ročníku Globálního dne Food Not Bombs, v neděli 11. 11. 2007, navařili aktivistky a aktivasta pro sociálně slabší spoluobčany velkou várnici horkého veganského gulášku... Gulášek byl podáván i za nepřízně počasí od 13 do 15… (více)

AntiG8 Festival v Bratislave

V apríli sa v Bratislave zastaví transeurópska cyklotúra aktivistov smerujúca do nemeckého Heiligendammu, kde sa v júni tohto roku uskutoční summit spolku G8, ktorý zoskupuje najmocnejšie štáty sveta. Kolektív bratislavského infoshopu Info-@-Police preto pripravil menší festival, ktorý sa bude okrem tém spojených so summitom… (více)

Úspěšný CzechTek 2006

Od pátku 28.7.2006 do pondělí 31.7.2006 vyrazila naše skupina složená s aktivistů FNB a členů ČSAF-střed na nejpopulárnější tekno akci v ČR- CzechTek, aby zde informovala účastníky o aktivitách anarchistů a anarchistek v ČR i ve světě. Benefičně se pak… (více)

Stránkování

 
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

FoodNotBombs Vegan Fest

21. 9. 2019, Praha

Festival veganského jídla s doprovodným programem na plácku venku před cross][club v Holešovicích. Vstup zdarma. …(více)

Support your squat - benefice pro Kliniku

8. 10. 2019, Praha

Punx for punx! Žádný sraní, každá kapela hraje 20-30 minut, mezi kapelama max 10 minut výměna kabelů. Start 16:30, konec ve 22:00 a pak v 22:00 rozjede mohutnou afterparty DJ Stopex Twin - budem tančit až do rána! …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)