Anarchistická federace

Filtry: AF/IFA (16)

Vnikla nová skupina: ČSAF Boleslavsko!

V současné době vnikla nová místní skupina ČSAF Boleslavsko. Proto pokud si z Mladé Boleslavi, Mnichova Hradiště, Bělé pod Bezdězem, Benátek nad Jizerou nebo jiné obce z boleslavského regionu a máš zájem se aktivně zapojit do aktivit ČSAF,ozvi se na následující kontakty:ČSAF Boleslavskoe-mail:… (více)

Vytvořme společně Encyklopedii anarchismu!

Nevíš kde najít vše o anarchismu na jednom místě? Na wiki.csaf.cz se rozjel nový projekt členů ČSAF. Zde máš možnost, spolu s ostatními, vytvořit co nejpřehlednější a nejpodrobnější Encyklopedii anarchismu, vždyť wiki.csaf.cz… (více)

27.11.2006

Nové stránky ČSAF- střed

Členové ČSAF- střed zprovoznili vlastní lokální stránky: csaf-stred.estranky.cz. Na těchto stránkách najdete to nejaktuálnější z regionu, místo zde je i na fotky s akcí, v stahovací sekci najdete vše co ČSAF- střed (předtím Kutnohorsko) kdy vydala a… (více)

Web ČSAF terčem hackerského útoku

Pravděpodobně hackerský útok zničil část internetových stránek CSAF.cz, jmenovitě období od jara 2004 do léta 2005. Na napravení škod se pracuje a propříště jsme se poučili, takže by k podobné situaci nemělo dojít.… (více)

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme