Anarchistická federace

Filtry: Volby (8)

Modrá šance - modré šílenství

Dne 13. května 2006 proběhla na náměstí v Kolíně jedna ze série antivolebních akcí ČSAF Kutnohorsko, která se pokusila narušit předvolební míting ODS. Sešli/y jsme se v počtu deseti lidí a vyrazili/y jsme upozorňovat na asociální politiku modrých ptáků. Část aktivistů byla maskována jako… (více)

Protivolební aktivity v Rusku: Jak jde agitace

Skupiny Autonomní akce už kolem půldruha měsíce vedou v ruských městech agitaci za bojkot prezidentských voleb 14. března. Již je možno učinit některé závěry o tom, nakolik taková agitace dráždí moc. Například podle pozorování našich soudruhů v Nižním Novgorodu mizí letáky s výzvami k… (více)

Nižnij Novgorod: FSB a volby

Desátého března zatelefonovali nižněnovgorodskému autonomovi domů. Muž (na druhém konci linky – pozn.překl.) řekl, že se jmenuje Nikolaj Vjačeslavovič Sošilov a je vyšetřovatelem nižněnovgorodského útvaru FSB. Pracovník orgánů vysvětlil, že ho zajímá autonomův postoj k nadcházejícím prezidentským volbám a pozval jej na… (více)

Nová dobrodružství murmanských „vandalů“

Druhého března spáchali ve slavném městě Murmansku neznámí lidé množství aktů anarchistického vandalství. Nyní zpestřují centrum města politická grafitti „Bojkot volbám!“ „Třídní válka“, „No pasaran“, „Anarchie“ S každým dnem se silami chrabrých vandalů šedivé město zkrášluje barvami nového života... Boj pokračuje! … (více)

Petrohrad: mítink Hnutí ZA NEÚČAST

6. března se v Pitěru (tj. Sankt Petěrburgu – pozn. překl.) na náměstí Umění u Puškinova pomníku uskutečnil bojkot propagující předvolební mítink organizovaná Hnutím ZA NEÚČAST. Mítink byl zahájen ve 14:00 a trval o něco méně než půl druhé hodiny. Pokud jde… (více)

Anarchisté vyzývají hlasovat nohama

22. února u pomníku velkého biologa Timirjazeva anarchisté Moskvy hlasovali nohama. Asi čtyřicet lidí se shromáždilo kolem uličního místa pro „volby prezidenta prezidentem“. Budoucí prezident V. V. Putin vábil procházející k hlasování chleby s máslem a salámem a lahvičkami s vodkou. Při pozornějším pohledu… (více)

Modli se a hlasuj ano!

Vláda se rozhodla zůstat věrná Špidlovu výroku „lidé se rozhodnou na základě informací, které my jim dáme“ a šíří před referendem o vstupu do Evropské unie cílenou propagandu. Prozatímním vrcholem bylo vydání propagandistické brožurky o EU pro křesťany. Těch bylo natištěno na dvě stě… (více)

Stránkování

 

Píšou jinde

Odkazy