Anarchistická federace

Filtry: Ze světa, Publikace (3)

Bouřlivák č.6

Venku je další vydání ruského anarchistického videozpravodaje, který nese název Bouřlivák. V šestém vydání mimo jiné naleznete: * Antifašisté na dni hněv v Moskvě * Den Dezertér 2011 * Demonstrace za veřejnou dopravu v Sevastopolu * Akce na podporu Jocka Palfreemana *… (více)

Bouřlivák č.5

Virtuální prostor obohatilo lednové vydání aktuálního video-zpravodaje Bouřlivák, který produkují ruští anarchisté. V lednovém vydání naleznete: * vzpoury proti diktaturám v severní Africe, * vzpomínkové akce v Rusku z 19. ledna * první antifašistický pochod v historii Vinnici * dny akcí za… (více)

Stránkování

 
Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Rave4Rojava ★ benefiční after-party

29. 11. 2019, Praha

Benefiční after-party po stávce #FridaysForFuture 29. 11. Vstupné dobrovolné, všechny vybrané peníze budou poslány Kurdskému červenému půlměsíci / Heyva Sor a Kurdistanê e.V. Akci pořádá platforma Výbor na obranu revoluce v Rojavě. #Riseup4Rojava ★★★ VÍCE INFO BRZY …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

Předvánoční bezpeněžní zóna

7. 12. 2019, Plzeň

Bezpeněžní zóna je prostor, kde se nic neprodává a nekupuje, přesto mohou být naplněny přímé potřeby našich tužeb. Je spousta nevyužitých nebo nepotřebných věcí, které mohou být jinými lidmi smysluplně využity. Přineste je nebo se jen přijďte podívat, jak bezpeněžní zóna funguje. …(více)

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)