Anarchistická federace

Filtry: Historie, Ze světa, Kultura

1000 A 1 filosofií

Bahe je tradiční obyvatel z Black Mesa (BM), který v těchto dnech žije ve Flagstaffu, Arizona s jeho ženou a rodinou a učí zde v jeho komunitě. Je dlouholetý bojovník a jeho rodina stále setrvává na BM. Článek, který je níže přeložený je psán tradičním starším Dine (Navajo), který čas od času má čas a možnost něco poslat. Volně navazuje na rozhovor s kapelou Black Fire, otištěný v posledním čísle časopisu A-kontra, a nedávné přednáškové turné Daniela Zapaty z kmene Xiximeka. (více)

Aktuální číslo měsíčníku A3

V nejbližších dnech:

Lidovka pro Guerilla Gardening

21. 10. 2019, Praha

Lidová kuchyně na Salé! Bulgur s tofu a zeleninou, jako dezert sladká palačinka. To chceš !! Porce za dobrovolný příspěvek (doporučených 80-100 Kč) - veškerý výtěžek bude použit na aktivity a přímé akce Guerilla Gardening aneb zahradničení bez státu. …(více)

Social Screenings: Elena (2011, Andrey Zvyagintsev)

30. 10. 2019, Praha

Something of a noir set in modern-day Moscow, this is an understated film that has been described as somber, grim--and remorseless. As the film follows a mismatched marriage and the children that are associated with it, a deeper picture of class resentment and the haves and have-nots of Russian society appears. …(více)

IFA/IAF - Internacionála anarchistických federací
Web Nakladatelstvi Anarchistické federace

Píšou jinde

Podporujeme

8. Anarchistický festival knihy

16. 5. 2020, Praha

TBA you can contact us! …(více)