Anarchistický První máj 2025
První máj anarchistek a anarchistů …(více)
V sobotu 2. 8. se na ostravském Přednádraží sešli lidé, kteří jsou přesvědčeni, že bydlení není privilegium, ale univerzální právo.
V sobotu 2. srpna 2014 proběhla v lokalitě Přednádraží akce avizovaná jako otevřené setkání. Událost s mottem „Bydlení není privilegium, ale univerzální právo“ měla charakter vzpomínkové akce. Právě před dvěma lety byl místním obyvatelům oznámen nemilosrdný verdikt o čtyřiadvacetihodinové lhůtě na vystěhování. Tehdy také začal statečný a nerovný souboj obyvatel s úřední zvůlí, těžkými životními a hygienickými podmínkami i nepochopením a lhostejností ze strany (nejen) většinové společnosti.První máj anarchistek a anarchistů …(více)
Benefiční (vegan) segedín …(více)
9. - 10. 5. 2025, Rohozná u Jihlavy
Sport a muzika …(více)
Kvír turistika …(více)
Odpůrci interrupcí Prahou neprošli. Protestující zablokovali Pochod pro život
denikalarm.cz 28.4.2025Nechat z půdy vyrůst rebelii. O vztahu k místu, zemědělství a antikapitalistické produkci potravin.
druhasmena.cz 24.4.2025„Môžeš utekať, no neskryješ sa!“ Čo je nové v spore s podvodníckou VegaNanou
www.priamaakcia.sk 12.4.2025